Anmälda deltagare





Här kommer namnen på deltagarna komma upp vart eftersom.

Välkommen till en oförglömlig upplevelse på brädan!

Örebro 8-14 juli:
NamnÅlderOrt
Olle Foss13Lindome
Sebastian Staf14Sävedalen
Jonathan Staf12Sävedalen
Bobby Lindberg12Göteborg
Noah Candell13Luxemburg
Solomon Nordangård13Göteborg
Alexander Trunk14Mölndal
Marcus Ragnell14Luxemburg
Shad Koshnaw/Karlsson11Göteborg
Jonathan Nilsson14Sävedalen
Jim Foufas13Göteborg
Axel Nygren13Oberanven, Luxemburg
Simon Weber13Luxemburg
Jack Johansson12Göteborg
Ian Johansson9Göteborg
Vilgot Strand14Göteborg
Karl Isling14Enskededalen
Gustav Gertzén12Sävedalen
Erland Larsson12Mariestad
Milou Lundgren12Malmö
August Thunblad10Malmö
Ville Lundquist Falk13Nacka
Vincent Ahlbom10Älvsjö
Elvis Andersson Hellqvist11Göteborg
Calle Öjert12Upplands Väsby
Otto Montelin10Malmö
Emil Montelin13Malmö
Alvin Wickelgren Svensby13Göteborg
Albin Friberg12Skövde
Viking Ryhlander12Västra Frölunda
Felix Schoultz13Västra Frölunda
James Donnely12Malmö
Henry Olsson12Askim
Dizel Paleski13Göteborg
Frans Vonasek13Vallda
Otto Wikander12Göteborg
Vilgot Königson11Göteborg
Edvard Adler14Stockholm
Abbe Fridell14Göteborg
Ilon Vindvi10Stockholm
Malte Hedin11Göteborg
Torkel Ekberg13Göteborg
Emil Andersson14Bromma
Marcus Eriksson14Göteborg
Cedrik Eriksson11Göteborg
Melvin Sinclair13Varberg
Ruben Bergengren15Solna
Theodor Stiebel15Stockholm
Jonathan Ingels14Rättvik
Casear Larsson14Trollhättan
Lucas Johansson12Bollebygd
Arve Kalén9Göteborg
Tore Kalén11Göteborg
Erik Zachrisson13Mölndal
Erik Skepphammer13Mölndal
Isak Ingelström14Mölndal
Martin Wirdby13Mölndal
Alan Teyfuri15Göteborg
Thimmy Lundin12Göteborg
Rasmus Kjellgren13Mölndal
Noah Esse Hyvönen15Hammarö
Nils Nermoen15Mölndal
Aram Zahir16Göteborg
Noah Wilson Lindhé14Stockholm
William Eek14Stockholm
Vincent Nygren Gistedt14Drottningholm
Otis Magnefors10Göteborg
Elton Järpegård11Forshaga
Magnus Olsson15Göteborg
Leo Rossi10Kil
Axel Hanson (Köplats)14Askim
Acke Jiredal (Köplats)14Norra Sorunda
Yana Luukkonen (Köplats)14Karlshamn
Mio Sperling (Köplats)15Göteborg
Vilde Ryhlander (Köplats)15Göteborg
Edvin Kristianson (Köplats)11Bjärred
Noah Rangevik Bunketorp (Köplats)14Bälinge
Olof Forsblad (Köplats)13Uppsala
Erin Ängmo-Paterson (Köplats)12Rimforsa

Karlshamn 15-21 juli:
NamnÅlderOrt
Ove Aldridge10Älmhult
Erik Allmark15Wettingen, Schweiz
Zeger Van Helvoort13Shanghai
Hampus Rasmusson14Åseda
Alexander Trunk14Mölndal
Malcolm Henningor8Svängsta
Vilgot Winfridsson12Huddinge
Alan Teyfuri15Göteborg
Thimmy Lundin12Göteborg
Knut Pattberg13Mörrum
Arnold Rosenberg12Umeå
Alvin Areschoug Liljemark14Blentarp
Viggo Linde13Lödöse
Simon Arleij13Skepplanda
Acke Jiredal (Alternativ plats)14Norra Sorunda
Yana Luukkonen (Alternativ plats)14Herrljunga

Gävle – The Dome 24-28 juli:
NamnÅlderOrt
Max Viklund Borg13Segeltorp
Emilio Åkerblad14Solna
Alan Teyfuri15Göteborg
Thimmy Lundin12Göteborg
Marcus Bäcklund14Piteå
William Öhlund14Piteå
Alfred Juul12Lund

Gruppfoto Tacky Skatecamp Örebro 2016

727258730757